Тік Ток: Перегляди відео

Про послугу

Профіль повинен бути відкритим
Швидкість старту: протягом 0-24 годин
Швидкість накрутки: 100-2000 переглядів на годину
Доступна кількість: 500-1000000 од.
Ціна: 5 грн за 100 од.
Додатковий опис:
- Миттєвий старт після оплати
- безпечно, без пароля і блокувань
- Ваш аккаунт повинен бути відкритим

Приклад посилання: https://vt.tiktok.com/ahygtfr/ или
https://www.tiktok.com/@users/video/987465236

Можливо замовити кількість меншу ніж 500 але при цьому вартість буде як за 500 од. Тобто мінімальна вартість буде 25 грн.

Тік Ток: Перегляди відео Питання та відповіді

Накрутка переглядів Тік Ток відео
Так. Накрутку може замовити будь-хто і на будь-яке відео, навіть не своє. Системі без різниці куди накручувати перегляди, тому, що ми не потребуємо доступу до особистого облікового запису. Для замовлення переглядів Тік Ток потрібно лише надати посилання на відео для накрутки.
Ні, таке не можливо. Тік Ток показує лише кількість переглядів у відео, хто саме його переглянув бачите тільки Ви. Тому, можете не перейматись, що хтось зможе дізнатись про використання накрутки переглядів Тік Ток Вами.
Тік Ток перегляди, не залежно від кількості замовлення накрутки - працюють дуже швидко. У більшості випадків перегляди приходять протягом декількох хвилин. Якщо ваше замовлення не виконано через годину, перевірте чи точно у Вас відкритий обліковий запис і потім можете звернутись у технічну підтримку і ми Вам відповімо швидко.
Перегляди на Тік Ток можуть бути корисними для різних користувачів залежно від їх цілей та мотивацій. Наприклад: Комерційним акаунтам та брендам, накрутка переглядів необхідна тим, які хочуть просувати свій продукт чи послуги через соціальні мережі. Велика кількість переглядів може призвести до збільшення впізнаваності бренду, залучення нових клієнтів та підвищення продажів. Людям, які хочуть стати популярними у соціальних мережах та отримати велику кількість передплатників. Накрутка переглядів може сприяти до підвищення впізнаваності та популярності, що може призвести до збільшення кількості передплатників. Звичайним користувачам, які просто хочуть отримувати задоволення від перегляду різноманітного контенту TikTok. Для таких користувачів накрутка переглядів є пріоритетом.

Відгуки клієнтів