Тік Ток: Лайки

Про послугу

Профіль повинен бути відкритим
Швидкість старту: протягом 0-2 години
Швидкість накрутки: 10-200 лайків на годину
Доступна кількість: 100-50000 од.
Ціна: 18 грн за 100 од.
Додатковий опис:
- Миттєвий старт після оплати
- безпечно, без пароля і блокувань
- Ваш аккаунт повинен бути відкритим і мати аватарку

Приклад посилання: https://vt.tiktok.com/ahygtfr/ или
https://www.tiktok.com/@users/video/987465236

Можливо замовити кількість меншу ніж 100 але при цьому вартість буде як за 100 од. Тобто мінімальна вартість буде 18 грн.

Тік Ток: Лайки Питання та відповіді

Накрутка лайків Тік Ток Україна
Ні, Тік Ток показує лише кількість лайків, а хто сами поставив Вам лайк бачите тільки Ви. Тому, можете не хвилюватись, що хтось может дізнатись про використання накрутки лайків
Коли користувачі бачать, що відео має мало лайків, набір усієї активності сповільнюється в середньому на 60% у першу годину. Саме цей момент впливає на просування Вашого відео в рекомендаціях. Якщо, протягом першої години відео не залетіло в рекомендації, то накрутку лайків замовляти необхідно саме зараз.
Лайки в Тік Ток надзвичайно необхідні, якщо Ви займаєтеся просуванням власного бренду або шукаєте потенційних клієнтів. Накрутка лайків допоможе не лише отримати нових підписників, а й вивести відео у рекомендації за хештегами. Це призведе додаткових та зацікавлених користувачів на Вашу сторінку.
У тік ток, так саме як і в інших соціальних мережах, накрутка виконується виключно неактивними профілями. На всіх сайтах повністю завдання виконуються ботами. Не ведіться на шахрайські рекламні оголошення, де Вам будуть обіцяти лайки від живих, активних користувачів з України

Відгуки клієнтів