Тік Ток: Підписники

Про послугу

Профіль повинен бути відкритим
Швидкість старту: протягом 0-48 годин
Швидкість накрутки: 2-500 підписників на годину
Доступна кількість: 100-50000 од.
Ціна: 39 грн за 100 од.
Додатковий опис:
- Миттєвий старт після оплати
- безпечно, без пароля і блокувань
- Ваш аккаунт повинен бути відкритим і мати хочаб 1 відео
- Можливі невеликі списання

Приклад посилання: https://www.tiktok.com/@nameprofile/
Можливо замовити кількість меншу ніж 100 але при цьому вартість буде як за 100 од. Тобто мінімальна вартість буде 39 грн.

Тік Ток: Підписники Питання та відповіді

Накрутити підписників Тік Ток онлайн
Тік Ток на сьогодні найпопулярніша соціальна мережа. Для того, щоб відрізнятись від великої кількості користувачів були застосовані такі параметри як підписники, лайки та перегляди. Кількість підписників у Тік Ток - це основний показник вашої популярності. Чим більше людей слідкує за Вами підписавшись, тим популярніші ви є порівняно з іншими власниками облікових записів. Для того, щоб набрати більше підписників достатньо знімати цікаві відео, та бути корисним для своєї аудиторії. Але бувають моменти, коли необхідно швидко набрати підписників, щоб почати виходи в ефіри й залучати своїми відео зацікавлену аудиторію. Саме для цього й існує послуга накрутки підписників Тік Ток. Замовляючи додаткових фоловерів, Ви гарантовано стаєте популярним за короткий термін і Ваш профіль вже можете конкурувати серед інших користувачів.
Так, накрутка робиться виключно безпечними методами й в жодному разі не може бути виявлена соціальною мережею. Ми використовуємо профілі користувачів наближені до реальних, живих, майже всі вони мають аватарки та декілька відео на своїй сторінці. Замовляючи накрутку підписників ми гарантуємо, що Тік Ток не зможе застосувати санкції стосовно вас. Накрутка це зовнішні чинники, її може замовити будь-хто на вашу сторінку, або Ви можете це зробити на сторінку своєї подруги й тік ток не знає хто саме це зробив, саме через це не можуть дути застосовані заборони.
Кожна послуга накрутки має різну швидкість запуску та різну швидкість накрутки, ми завжди робимо модернізацію своїх послуг, щоб покращити як швидкість так і якість не змінюючи вартість послуги. Порівняно з лайками та переглядами, підписники тік ток накручуються теж швидко, але можливі затримки й вони залежать лише від навантаження у цей час. В більшості випадків фоловери приходять дуже швидко, упродовж декількох годин.

Відгуки клієнтів