Інстаграм: Перегляди (Відео+IGTV+REEL)

Про послугу

Профіль повинен бути відкритим
Швидкість старту: протягом 0-2 години.
Швидкість накрутки: 3000-200000 переглядів на годину
Доступна кількість: 500-1000000 од.
Ціна: 8 грн за 100 од.
Додатковий опис:
- IGTV, REELS та звичайні відео
- Миттєвий старт після оплати
- Дуже висока швидкість
- безпечно, без пароля і блокувань
- Ваш аккаунт повинен бути відкритим і мати аватарку

Приклад посилання: https://www.instagram.com/p/vbcnfvnflk/ или
https://www.instagram.com/reel/vbcnfvnflk/

Можливо замовити кількість меншу ніж 500 але при цьому вартість буде як за 500 од. Тобто мінімальна вартість буде 40 грн.

Інстаграм: Перегляди (Відео+IGTV+REEL) Питання та відповіді

Накрутка IGTV REEL переглядів відео в інстаграм
Усі послуги в нашому сервісі працюють дуже швидко, особливо швидкість переглядів на reels дуже висока, про це Ви можете дізнатись трохи вище у повному описі послуг. Там зазначено як швидкість запуску, так і швидкість накрутки.
В інстаграм, на сьогодні, є три види відео. Основним і першим було звичайне відео у дописі, потім інстаграм додав IG-TV формат і тільки нещодавно став пропонувати reels відео для всіх, це найпопулярніший формат на цей час. В нашому сервісі є одна послуга накрутки переглядів і вона працює на всі три варіанти відео від інстаграму. Вам потрібно лише скопіювати посилання на ваше відео і вставити його на в форму замовлення, а сайт вже сам відрізнить яке саме це відео і зробить на нього накрутку
На сайті є технічна підтримка, вона завжди всім відповідає, якщо Вам довго не приходять перегляди, то скоріше за все ви оформили замовлення з помилкою, наприклад, у Вас закритий профіль. Для цього відкрийте профіль і напишіть нам у технічну підтримку для перезапуску послуги.

Відгуки клієнтів