Інстаграм: Перегляди історій (story)

Про послугу

Профіль повинен бути відкритим
Швидкість старту: протягом 0-24 годин
Швидкість накрутки: 1000-10000 переглядів на годину
Доступна кількість: 500-50000 од.
Ціна: 6 грн за 100 од.
Додатковий опис:
- Миттєвий старт після оплати
- Перегляди ВСІХ активних ваших історій
- безпечно, без пароля і блокувань
- Статистика переглядів оновлюється із затримкою
- Ваш аккаунт повинен бути відкритим і мати аватарку

Приклад посилання: https://www.instagram.com/profuser/
Можливо замовити кількість меншу ніж 500 але при цьому вартість буде як за 500 од. Тобто мінімальна вартість буде 30 грн.

Інстаграм: Перегляди історій (story) Питання та відповіді

Накрутка переглядів Story інстаграм історії
Stories в Instagram - це функція, яка дозволяє користувачам публікувати тимчасові фото чи відео, які будуть доступні для перегляду протягом 24 годин. Ця функція новинка в Instagram у 2016 році і з того часу стала дуже популярною серед користувачів. Stories дозволяють користувачам ділитися моментами свого життя в режимі реального часу, що дозволяє їм показати більш безпосередній і спонтанний контент, ніж звичайні фотографії в стрічці. Вони також можуть використовуватися для реклами, взаємодії з передплатниками, показу роботи за лаштунками тощо. Крім того, Stories також пропонують набір інструментів для редагування фото та відео, таких як фільтри, емодзі, мітки розташування та хештеги, що дозволяє користувачам створювати більш цікавий та креативний контент.
Перегляди Stories в Instagram можуть бути корисними для різних категорій користувачів: Бренди та бізнеси - кількість переглядів Stories може бути метрикою для вимірювання популярності та ефективності маркетингових кампаній у Instagram. Крім того, бізнес-акаунти можуть накручувати Stories для просування продуктів, послуг, проведення конкурсів, опитувань тощо. Блогери та інфлюєнсери - накрутка кількость переглядів Stories може бути індикатором популярності та зростання їх аудиторії. Блогери також можуть використовувати Stories для залучення нових передплатників та утримання існуючих. Особисті акаунти - для користувачів, які використовують Instagram для особистих цілей, кількість переглядів Stories може бути індикатором популярності їхнього контенту серед їхніх друзів та передплатників. Крім того, перегляди Stories можуть бути корисними для вимірювання ефективності рекламних кампаній та оцінки залучення аудиторії з метою покращення контенту та підвищення його популярності.

Відгуки клієнтів